Na twee geslaagde tienerweekenden in 2021 heeft het bisdom Jongerenplatform voor 2022 weer twee fantastische tienerweekenden gepland! Ook deze weekenden zijn bij de Blauwe Zusters in Heiloo.

De weekenden zijn op  13-15 mei en 18-20 november,  speciaal voor tieners van 12 tot en met 18 jaar. Een weekend met catechese, ontmoeting, leren en leven bij en met zusters, spelactiviteiten en veel gezelligheid!

“De activiteiten waren erg leuk en gezellig. Ik heb nieuwe dingen geleerd over de kerk en ik heb veel nieuwe vrienden gemaakt!” – is een reactie van één van de deelnemers vorig jaar.

Programma

De aankomst is op vrijdagavond rond 18.00 uur. We beginnen met gezamenlijk avondeten, ook met de ouders die deelnemers brengen. Op zondag rond 13.00 uur gaan we weer naar huis.  Voor de ouders die ophalen is de mogelijkheid om de mis om 10.30 uur mee te vieren en mee te lunchen. De kosten voor het weekend zijn € 30,-  per persoon.

Mochten de kosten en/of het vervoer een probleem zijn, stuur dan even een mailtje naar jongerenbisdomgl@gmail.com.

Aanmelden voor deze tienerweekenden kan via de link: https://forms.gle/8zRLAMtWyFCptrDU7