Kerkmuziekdag 5 oktober te Emmen

Op zaterdag 5 oktober 2019 zal in Emmen in de Pauluskerk (Weerdingerstraat 33) door de SGGL (Diocesane commissie Sint Gregorius in het Bisdom Groningen-Leeuwarden) een muzikale bijeenkomst georganiseerd worden rondom Liederen uit de Goede Week. Eénstemmig, meerstemmig, Latijn en Nederlands. Verschillende stijlen koormuziek komen deze dag voorbij. We nodigen u van harte uit om met uw koor, of met een aantal koorleden, of alleen, naar Emmen te komen en met elkaar nieuwe liederen en koorwerken te leren en met elkaar te zingen. Ook dirigenten en organisten heten we uiteraard van harte welkom op onze workshopdag. U kunt zich tot 27 september 2019 aanmelden bij Lisette Winter van het Bisdom Groningen-Leeuwarden (l.winter@bisdomgl.nl /tel. 050-4065888). Meer informatie: www.bisdomgl.nl